Savisaar: ainus reaalne vastane Reformierakonnale on Keskerakond

(Foto: Postimees/Scanpix)
Keskerakond
12.01.2015 12:50

Tallinna Lauluväljakul Keskerakonna valimiskonverentsil peetud kõnes rõhutas erakonna esimees Edgar Savisaar, et kogu Eesti pilgud on pööratud Keskerakonna poole, sest just Keskerakond on ainus reaalne vastane Reformierakonnale.

“Just meie siin oleme see jõud, kes suudab teha teisiti, ja pöörata Eesti poliitilist kurssi. Meie erinevus Reformierakonnast seisneb teistsuguses poliitikas. Mis puudutab sotse ja IRL-i, siis nende poliitika ei erine Reformierakonna omast sisuliselt mitte millegi poolest,” rääkis Savisaar, “meie saame siin väga hästi aru, et kuni Eesti valitsust juhib Reformierakond, siis kestab — kindlalt edasi — stagnatsioon.”

“Reformierakonna juhitud kurss on hoidnud Eestit Euroopa peateelt eemal nii kaua ja nii kaugel kui võimalik. Venemaalgi kehtiva ühetaolise tulumaksu süsteemiga oleme kindlalt ankrus Euroopa Liidu vaeseimas viisikus. Reformierakond aga nõuab, et just nii peab see ka edasi kestma,” nentis Keskerakonna esimees, “selle poliitika tulemusena on juba üle saja tuhande inimese oma kodumaalt lahkunud ning sellega on Eesti oleviku- ja tulevikuväljavaateid tugevalt kahjustatud. Sellegi poolest leiab peaministripartei — kõik on kõige paremas korras, ja samamoodi tuleb edasi minna. Ikka, kindlalt edasi!”

“Võib olla juhtusite tähele panema, vaid mõni päev tagasi teatas Taavi Rõivas, et Reformierakond on ainus parempoolset maksupoliitikat ajav erakond. Ma tõlgin selle lause ära — tegelik olukord on selline, kus Reformierakond on end nurka värvinud ning oma maksupoliitikaga täiesti üksinda jäänud,” rõhutas Savisaar.

Keskerakonna esimees rääkis, et majanduse taaskäivitamiseks vajame teistsugust poliitikat. “Vajame poliitikat, mis annab meie inimestele võimaluse toime tulla oma kodumaal ning loob aluse sellele, et vähemalt osagi Eestist lahkunud majanduspõgenikke naaseksid. Kõigile Eesti elanikele tuleb tagasi anda lootus elujärje paranemisele siin ja praegu. Meid on liiga vähe selleks, et leppida inimeste massilise lahkumisega oma kodumaalt.”


Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}

Teade toimetusele edastatud

Sellelt Ip-aadressilt on ligipääs piiratud

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Kandidaatide teated valimisportaalis

Portaal valimised.err.ee avaldab Riigikogu valimistel osalevate kandidaatide valimistega seotud avaldused ja eestikeelsed pressiteated muutmata kujul.

Valimised.err.ee jätab endale õiguse mitte avaldada heade tavadega kokkusobimatut infot.

Avaldame teated, mis on saabunud aadressile valimised@err.ee või erruudised@err.ee

Eesti Rahvusringhääling ei vastuta leheküljel saada oleva info õigsuse eest.