Ege Hirv: ettevõtluslaen igale kodanikule (6)

Ege Hirv
Ege Hirv
26.01.2015 10:26

Mul on mõte, mis täidab kõikide erakondade valimislubadused, aga see mõte realiseerub ainult kõigi kodanike abiga ja rahvaesindajaid väljavahetades. Probleemide tekitajad ei ole kunagi nende lahendajad. Valetajad ja varastajad ei tee kunagi ühiskonna restarti, sest nad pole vaimselt, hingeliselt ja moraalselt selleks võimelised.

Meie maa ja rahva rikkuseks on maa ja meri ja metsad ja iga kodaniku kohta on 1,7 ha metsa. Laen antakse 1 ha kasvava metsa tagatisel.

1. novembri 2014  seisuga on Eestis 979 910 hääleõiguslikku kodanikku. Ühiskonna uuenemine on võimalik ainult kõikide kodanike aktiviseerumise kaudu.

Igal kodanikul on õigus saada riigilt 10 000 eur laenu ettevõtlusega alustamise või enda parimal äranägemisel investeerimise jaoks.
 
Üks kord elu jooksul. Iga inimene teeb ühiskonda tugevamaks oma unistuse realiseerimise kaudu. Unistuste mitmekesisus teeb riigi elujõulisemaks.

Ettevõtjad saavad oma äri laiendada, sõbrad ja sugulased saavad raha kokku panna oma äriprojektide jaoks, naabrid saavad koopereeruda, armastajad võivad teha perefirma, oma raha saab investeerida kohalikesse energiaettevõtetesse, anda mahetootjate, it-firmade, turismiprojektide, kohalike idufirmade käsutusse jne.
 
Laenude väljastamisega kaasneb 15 maakondliku laenuühistu loomine, millede loomise jaoks inimesed saavad oma laenu ka kasutada kui ise ei soovi eraettevõtjateks hakata.
 
Me peame oma riigi rikkused ja varad kasutusele võtma, aktiivselt sekkuma, enne kui kogu rahva vara pätikarja poolt laiali kantakse. Mets pakub inimesele võimaluse tegutseda ja inimese tegutsemine omakorda kaitseb metsa röövraie ja varastamise eest.Üksikisiku ja rahva saatus on samasugune sümbioos nagu maa ja rahva saatus.

Võtke rahulikult aega mõelda, milleks soovite oma elu võimalust kasutada.
 
Projekti maksumus 9,8 miljardit eurot. Riigi aastaeelarve maht. Väga realistlik kulu.
 
979 910 x 10 000 =  9 799 100 000 eurot
 
Diskussioon on avatud. Kui pikaks ajaks laenu antakse, millise %, kas kasutamata laenu saab pärandada, kas riigiettevõtted võiks börsile viia, et laenu eest saaksid kodanikud aktsiaid osta jne. Idee kõige suurem väärtus on positiivse ettevõtlusfooni loomine riigis. Lihtsalt ei viitsi enam tühja kritiseerida, parem sama aja ja energiakuluga unistusi realiseerida.

Ootan aktiivset kaasamõtlemist.


Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}

Teade toimetusele edastatud

Sellelt Ip-aadressilt on ligipääs piiratud

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Kandidaatide teated valimisportaalis

Portaal valimised.err.ee avaldab Riigikogu valimistel osalevate kandidaatide valimistega seotud avaldused ja eestikeelsed pressiteated muutmata kujul.

Valimised.err.ee jätab endale õiguse mitte avaldada heade tavadega kokkusobimatut infot.

Avaldame teated, mis on saabunud aadressile valimised@err.ee või erruudised@err.ee

Eesti Rahvusringhääling ei vastuta leheküljel saada oleva info õigsuse eest.