Valimisteportaal koondab kokku kõik ERR-i valimisteemalised saated

(Foto: ERR)
28.04.2014 14:31
Rubriik: valimisuudised

Valimised.err.ee kannab üle kõiki Vikerraadio, Raadio 4 ja ETV valimisdebatte ning koondab valimisteportaali kõik Vikerraadio valimisteteemalised saatelõigud.

VALIMISED RAADIOS

Tööpäeviti kell 13.10 Vikerraadios "Euroopa valib"

Kolmapäeval 30. aprillil kell 14.05 Raadio 4 esimene valimisdebatt (vene keeles)

Esmaspäeval 5. mail kell 14.05 Vikerraadios Eestimaa Ühendatud Vasakpartei esindaja Valev Kald

Teisipäeval 6. mail kell 13.05 Vikerraadio esimene valimisdebatt (majandus)

Kolmapäeval 7. mail kell 14.05 Vikerraadios Sotsiaaldemokraatliku erakonna esinumber Marju Lauristin

Neljapäeval 8. mail kell 14.05 Vikerraadios Erakond Eestimaa Rohelised esinumber Marko Kaasik

Esmaspäeval 12. mail kell 14.05 Vikerraadios Isamaa ja Respublica liidu esinumber Tunne-Väldo Kelam

Teisipäeval 13. mail kell 13.05 Vikerraadio teine valimisdebatt (julgeolek ja välispoliitika)

Kolmapäeval 14. mail kell 14.05 Raadio 4 teine valimisdebatt (vene keeles)

Kolmapäeval 14. mail kell 14.05 Vikerraadios Eesti Keskerakonna esinumber Edgar Savisaar

Neljapäeval 15. mail kell 14.05 Vikerraadios Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esinumber Martin Helme

Reedel 16. mail kell 14.05 Vikerraadios Eesti Reformierakonna esinumber Andrus Ansip

Esmaspäeval 19. mail kell 14.05 Vikerraadios Eesti Iseseisvuspartei esinumber Vello Leito

Teisipäeval 20. mail kell 13.05 Vikerraadio kolmas valimisdebatt erakondade esinumbritega

Kolmapäeval 21. mail kell 14.05 Raadio 4 kolmas valimisdebatt erakondade esinumbritega (vene keeles)


VALIMISED EESTI TELEVISIOONIS

Kolmapäeval 30. aprillil kell 21.40 ETV esimene Valimisstuudio (julgeolekupoliitika, energiasõltumatus ning Euroopa Liidu tulevik)

Kolmapäeval 14. mail kell 21.40 ETV teine Valimisstuudio

Reedel 16. mail kell 20.00 ETV venekeelne Valimisstuudio ETV2 kanalil

Kolmapäeval 21. mail kell 21.40 ETV kolmas Valimisstuudio

Laupäeval 24. mail kell 21.35 ETV neljas Valimisstuudio erakondade esinumbritega

Pühapäeval 25. mail kell 21.35 ETV Valimiste õhtu


ERR.EE OTSEÜLEKANDED: AVALIKUD VALIMISDEBATID EESTI LINNADES

Reedel 25. aprillil kell 14.00 Tartu Ülikooli raamatukogus: "Töötud Hispaania noored Eestisse - õnn või õnnetus?"

Teisipäeval 29. aprillil kell 14.00 Valgamaa kutsehariduskeskuses: "Europarlament - laiali saata või võimu juurde anda?"

Kolmapäeval 30. aprillil kell 11.00 Narva kolledžis: Euroopa Liidu lähinaabrus "Meiega või meieta?" (vene keeles)

Esmaspäeval 5. mail kell 14.00 Pärnu kolledžis: transport ja infrastruktuur "Kuidas siduda Eestit Euroopa Liiduga?"

Teisipäeval 13. mail kell 14.00 Tallinna Nordic Hotel Forumis: "Kuidas tõmmata Euroopa majandus kraavist?"

Kolmapäeval 14. mail kell 14.00 Viljandi Gümnaasiumis: "Digitaalne Euroopa Liit - kas Eesti tiiger jõuab Brüsselisse?"

Neljapäeval 15. mail kell 14.00 Jõhvi kontserdimaja kammersaalis: energiapoliitika ja -julgeolek "Mis annaks Euroopale särtsu?"

Reedel 16. mail kell 14.00 Kuressaare Linnateatris: tööjõupoliitika ja immigratsioon "Kuidas tuua töötud Nokia töötajad Saaremaale?"

 


Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}

Teade toimetusele edastatud

Sellelt Ip-aadressilt on ligipääs piiratud

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

VALIMISED.ERR.EE


{{pollData.Text.Header}}
foto
{{pollData.Created}}

{{pollData.Lead}}

{{pollData.PollBody}}
{{option.Text.Header}}
{{option.Percent}}
Hääl edukalt edastatud

KÕIK KANDIDAADID

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
101) Valev Kald

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
102) Marju Lauristin
103) Ivari Padar
104) Jevgeni Ossinovski
105) Marianne Mikko
106) Natalja Kitam
107) Hannes Hanso
108) Liina Raud
109) Eiki Nestor
110) Abdul Hamid Turay
111) Urve Palo
112) Randel Länts
113) Toomas Alatalu

Erakond Eestimaa Rohelised
114) Marko Kaasik
115) Kai Künnis-Beres
116) Darja Vorontsova
117) Imbi Paju

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
118) Tunne-Väldo Kelam
119) Ene Ergma
120) Marko Mihkelson
121) Anvar Samost
122) Eerik-Niiles Kross
123) Yoko Alender
124) Mihhail Lotman
125) Liisa-Ly Pakosta
126) Tõnis Palts
127) Tarmo Kruusimäe
128) Linda Eichler
129) Mart Nutt

Eesti Keskerakond
130) Edgar Savisaar
131) Jüri Ratas
132) Mihhail Stalnuhhin
133) Kadri Simson
134) Enn Eesmaa
135) Aadu Must
136) Priit Toobal
137) Aivar Riisalu
138) Kerstin-Oudekki Loone
139) Mailis Reps
140) Ester Tuiksoo
141) Yana Toom

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
142) Martin Helme
143) Mart Helme
144) Henn Põlluaas
145) Leili Utno
146) Jaak Madison
147) Andres Lillemäe
148) Marika Pähklemäe
149) Heldur Paulson
150) Anti Poolamets
151) Merry Aart
152) Kaarel Jaak Roosaare
153) Paul Tammert

Eesti Reformierakond
154) Andrus Ansip
155) Kaja Kallas
156) Urmas Paet
157) Igor Gräzin
158) Jürgen Ligi
159) Laine Randjärv
160) Vilja Savisaar-Toomast
161) Rait Maruste
162) Urve Tiidus
163) Aivar Sõerd
164) Margus Hanson
165) Arto Aas

Eesti Iseseisvuspartei
166) Vello Leito
167) Hardo Aasmäe
168) Juku-Kalle Raid
169) Merle Jääger
170) Sven Sildnik
171) Emil Rutiku
172 ) Õie-Mari Aasmäe

Üksikkandidaadid

173) Üksikkandidaat Imre Mürk
174) Üksikkandidaat Kristiina Ojuland
175) Üksikkandidaat Krista Mulenok
176) Üksikkandidaat Roman Ubakivi
177) Üksikkandidaat Taira Aasa
178) Üksikkandidaat Dmitri Silber
179) Üksikkandidaat Olga Sõtnik
180) Üksikkandidaat Jevgeni Krištafovitš
181) Üksikkandidaat Lance Gareth Edward Boxall
182) Üksikkandidaat Rene Kuulmann
183) Üksikkandidaat Indrek Tarand
184) Üksikkandidaat Tanel Talve
185) Üksikkandidaat Svetlana Ivnitskaja
186) Üksikkandidaat Andres Inn
187) Üksikkandidaat Silver Meikar
188) Üksikkandidaat Joeri Wiersma