Valimisstuudio

foto

Kross: ei uskunudki, et ma kolmandalt kohalt oma ringkonnas rohkem hääli võtan

Vahetult enne valimistulemiste välja kuulutamist andsid valimispeol Marko Reikopile intervjuu Isamaa ja Res Publica Liidust Reformierakonna ridadesse üle läinud Yoko Alender ja Eerik-Niiles Kross.

Raadiodebatid

foto

Kuulajate hääled läinuks Martin Helmele (3)

Teisipäeval toimunud Vikerraadio esinumbrite debatis osalenute seast oli valimised.err.ee hääletuse järgi suurim toetus Martin Helmele.

Erakondade esinumbrite intervjuud

foto

Parts: IRLi maksureform on väga parempoolne

Juhan Parts ütles Raadio 2-s antud intervjuus, et IRLi lubatud maksureform aitab madala sissetulekuga inimesi ning seega majanduse elavdamise kaudu ka kõrgemat sissetulekut saavaid töötajaid.

"Euroopa valib"

foto

Galerii: lõbusad pildid valimispäevast Euroopas

Mõnedes Euroopa riikides oli valimispäev juba eile, kuid enamus ligi 400 miljonist Euroopa Liidu kodakondsest annab oma hääle täna.

Tralla tuuritab Euroopas

foto

Küsitlused: europarlamendi valimiste võitja selgitavad sotsiaaldemokraadid ja Euroopa Rahvapartei, suureneb euroskeptikute osakaal

Üleeuroopaline valimisaktiivsus ja poliitiliste gruppide jõujooned selguvad täna südaööl, kuid küsitluste järgi suureneb parlamendis oluliselt vasak- ja paremäärmuslike euroskeptikute osakaal. Valimiste võitja selgitavad omavahel aga sotsiaaldemokraadid ja Euroopa Rahvapartei.


Avalikud debatid Eesti linnades

foto

VIDEO: Kuressaares arutleti, kuidas ajud Eestisse tagasi tuua (4)

Täna toimus Kuressaare linnateatris Euroopa Parlamendi Eesti infobüroo korraldatud debatisarja viimane esinemine, kus europarlamendi valimiste kandidaadid debateerisid tööjõu ja tööpoliitika küsimuste üle.